Hore

Verejná zeleň a parky

Záhradná architektúra je veda. Nie je to len kreslenie návrhov záhrada na papier. Samozrejmosťou pri poskytovaní našich služieb sú vizualizácie a návrhy, samotné realizácie aj následná starostlivosť o zeleň. Postaráme sa o to, aby verejný priestor vo vašom meste či obci skutočne ožil, bol funkčný a estetický.

Zeleň je naša budúcnosť. Verejná zeleň nie je len reprezentatívny priestor, je to miesto pre oddych, neodmysliteľná súčasť života, podpora životného prostredia. Preto je starostlivosť o ňu výraznou zodpovednosťou miest, obcí, ale aj majiteľov administratívnych budov či sídiel firiem a komerčných priestorov.

Trendy v zahraničí, najmä v severských krajinách, hovoria jasne. Ukážka ekologického zmýšľania, trendy ako urban gardening (výsadba miešaných okrasných záhonov s kvetmi, bylinkami, či zeleninou) je znakom zodpovedného prístupu k svojmu okoliu.

Postaráme sa o návrh aj samotnú realizáciu – výsadbu záhonov, vysádzanie stromov v parkoch aj pri chodníkoch či cestách, samozrejmosťou je profesionálna garancia, odborné skúsenosti a vopred dohodnutý projekt a rozpočet. V našom portfóliu nájdete aj kultiváciu verejných priestorov, námestí či peších zón cez mobilnú zeleň, výsadbu betónových kvetináčov či vyvýšených záhonov.

Verejná zeleň

Naše služby

  • celoročná údržba verejnej zelene
  • pravidelné kosenie trávnika
  • profesionálny rez drevín, postreky, chemická ochrana v parkoch a na verejných priestranstvách
  • údržba záhonov, úprava okolia, ničenie buriny
  • strihanie, rez a úprava živých plotov
  • odborné poradenstvo

Zaujala vás naša ponuka? Kontaktujte nás a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.