Hore

Spokojní klienti

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Greencity záhrady
Average rating:  
 13 reviews
by Andrej s rodinou on Greencity záhrady

Mladý kolektív, ktorý sa snaží o to, aby záhrady, ktoré majú ľudia pri svojich domoch im prinášali radosť. S realizáciou našej záhrady v júli 2015 sme spokojní, splnila všetky naše predstavy, určite by som odporúčal firmu GREENCITY aj známym a priateľom.

by Tomáš Smejkal on Greencity záhrady

V roku 2015 mi spoločnosť GREENCITY s.r.o. realizovala záhradu rodinného domu. S návrhom aj realizáciou som veľmi spokojný. Pracujú profesionálne a spoľahlivo. Naďalej mi realizujú údržbu záhrad, ktorú určite odporúčam.

by Referát ochrany prírody a mestskej zelene on Greencity záhrady

Spoločnosť Greencity s.r.o. vykonáva údržbu mestej zelene v Dubnici nad Váhom spoľahlivo a načas. K svojej práci pristupujú zodpovedne a profesionálne. S výsledkom ich práce sme spokojní a môžeme odporučiť ich služby starostlivosti o verejnú zeleň.

by Ivana Košovánová on Greencity záhrady

Po veľmi náročnom roku čo sa týka údržby záhrady mi priateľ odporučil spoločnosť Greencity s.r.o. Po zlých skúsenostiach s predchádzajúcou firmou som sa veľmi bála, ale ako vidieť, bolo to zbytočne. Greencity na čele s p. Markovičom sa ujali práce okamžite, záhradu dali do poriadku v rekordnom čase tak, aby sa už počas leta dala využívať a aj vďaka nim sme tam prežili nádherne leto. Firma je spoľahlivá, presne dodržiava prisľúbené termíny, neviazne s nimi komunikácia  a hlavne odvádza 100% prácu. Pevne verím, že to tak bude pokračovať aj ďalej a môžem všetkým túto úžasnú firmu a jej zamestnancov len odporučiť. Greencity, s.r.o. prajeme všetko dobré! 

by Dušan Herda riaditeľ HERMES GROUP, s.r.o. on Greencity záhrady

HERMES GROUP, s.r.o. týmto potvrdzuje, že spol. GREENCITY s.r.o. vykonávala pre našu spoločnosť v rokoch 2014 - 2016 činnosti spojené s údržbou zelene v areáli našej spoločnosti.
S poskytnutými službami sme boli veľmi spokojní, práce boli vykonané podľa zmluvných podmienok v súlade s individuálnymi požiadavkami zodpovedne a spoľahlivo.

by A.Hejdišová on Greencity záhrady

Spoločnosť GREENCITY s.r.o, sa prejavila z môjho pohľadu ako veľmi akcieschopná i z dôvodu, že po vzájomnom odsúhlasení a vizualizácii záhradného projektu, nastúpili pracovníci GC k jeho realizácii na miesto činu už v najbližší pondelok (to znamená asi po 7-10 dňoch). S odvedenou prácou vyššie menovanej spoločnosti sme spokojní a teší nás každý večer  záhradku zalievať a udržiavať ju. I  keď náš  pôvodne naplánovaný finančný rozpočet bol  síce prekročený, môžem napriek tomu odporučiť  záhradnícku spoločnosť GREENCITY s.r.o. i ostatným spoluobčanom, ktorí plánujú zveriť projekt a realizáciu svojej záhradky profesionálom.

by Bc. J. Kobza - KAMEA on Greencity záhrady

Ďakujeme spoločnosti Greencity s.r.o. za realizáciu našej záhrady podľa našich predstáv. Hoci sa realizácia predĺžila kvôli nepriaznivému počasiu nesnažili sa rýchlo ju uzavrieť, ale naopak snažili sa kvalitne odviesť svoju prácu. S ich prácou sme spokojní, preto sme zverili do ich rúk aj pravidelnú starostlivosť o našu záhradu.

by mesto Nemšová on Greencity záhrady

V roku 2016 sme začali spolupracovať so spoločnosťou Greencity Trenčín na príprave realizácie výsadby stredu kruhového objazdu na ceste diaľničného  privádzača. Spoločnosť pripravila návrh a vizualizáciu spôsobu výsadby. Po následných pripomienkovaniach  a dopracovaniach   zrealizovala spoločnosť v mesiaci august chemické ošetrenie, prípravu pôdy, výsadbu a následné úpravy kamenivom. V priebehu nasledujúceho mesiace spoločnosť  zodpovedne zalievala výsadbu  s tým, aby došlo k dostatočnému zakoreneniu a prijatiu všetkých vysádzaných krov a trvaliek. Prístup spoločnosti bol nad očakávanie profesionálny. Poradenstvo, návrhy  a vizualizácia naplnili naše predstavy aby kruhový objazd bol zakvitnutý čo najdlhšie v roku. Dnes sa môžeme už len tešiť na budúci rok,  kedy očakávame postupné zakvitnutie plochy. So spoluprácou  a vykonanými prácami sme boli veľmi spokojní a už dnes  pripravuje spoločne  návrhy  výsadbe iných lokalít mesta.  

by Ing. Michal Prostinák riaditeľ OZC Južanka on Greencity záhrady

S realizáciou  okolia detského ihriska pri Obchodnom centre Južanka v Trenčíne, ktorú nám realizovala spoločnosť GREENCITY s.r.o. sme spokojní. Oceňujeme záujem  a starostlivosť firmy o výsadby aj po ukončení realizácie. So spoločnosťou naďalej spolupracujeme na údržbe a starostlivosti o zeleň  v okolí OZC Južanka, ktorú môžeme odporučiť ďalej.

by M. Dugovičová on Greencity záhrady

Ďakujem Vám za odbornú asistenciu pri vytváraní našej záhrady. Veľká vďaka zamestnancom a celému tímu za rýchle a  kvalitne poskytnuté služby. Našu záhradu si vytvárame postupne, po etapách a sme radi, že v Greencity nám vyšli v ústrety a pomáhajú nám postupne vybudovať záhradu podľa našich predstáv.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»