Hore

Automatický závlahový systém

Automatický závlahový systém nie je len o šetrení času, je zároveň úsporou vody, energie, neoceniteľným pomocníkom pre rastliny a investíciou, ktorá sa skutočne vyplatí.

Už pri zakladaní záhrady alebo pokladaní či výseve trávnika myslite na to, či budete mať dostatok času na pravidelnú starostlivosť. Záhrada je živý ekosystém, no nemôže sa spoliehať iba na prírodu. Automatický závlahový systém všetko vyrieši za vás.

Automatický závlahový systém HUNTER ponúka rotačné a sprayové postrekovače s viacerými svetovými oceneniami, model PGP je dokonca celosvetovo najpredávanejší rotačný postrekovač. Sprayové postrekovače sú vhodné do menších záhrad, v sortimente máme širokú ponuku rôznych trysiek aj tzv. bubblery, ktoré vytvárajú záplavový efekt. Ponúkame aj riešenia pre zaťažované plochy. Na záhonoch je systém kombinovateľný s mikrozávlahou alebo s kvapkovou závlahou.

TOP 5 pozitív závlahového systému HUNTER

  • šetrí vodu z dôvodu rovnomernej a presne cielenej závlahy
  • možnosť regulovania intenzity závlahy podľa počasia automaticky pomocou senzorov
  • úsporný spôsob závlahy a rozumnejie využitie vody
  • minimálny odpar pri zavlažovaní v nočných hodinách
  • úspora času a rýchla návratnosť investičých nákladov

Pre aké plochy je závlahový systém vhodný?

Automatický závlahový systém HUNTER je určený pre záhrady, parky, komerčné a reprezetnatívne plochy, futbalové a golfové ihriská a ostatné športové a zatrávnené plochy.

Pohodlná obsluha

Riadiace jednotky môžu byť dokonca umiestnené aj v interiéri, čo zaručuje pohodlnú obsluhu za každého počasia. Senzory, ktoré sú súčasťou závlahového systému, prerušia jeho prácu počas daždivého alebo veterného počasia. Automatický závlahový systém je úžasne pohodlné riešenie starostlivosti o záhradu. Stačí ho iba nastaviť a o všetko sa postará za vás. Zohľadňuje tiež dispozičné riešenie záhrady, pre rôzne časti môžete nastaviť inú intenzitu zalievania aj individuálny čas.

Aj pre verejné plochy

Riešením pre verejné priestory je tzv. mestský monitorovací systém IMMS®, ktorý je schopný riadiť z jedného miesta viacero zavlažovacích systémov.

Všetko od návrhu pod výsadbu

Samozrejmosťou je vypracovanie návrhu, projektu, stanovenie rozpočtu a cenovej ponuky a samotná realizácia na špičkovej profesionálnej úrovni až po výsadbu zelene a pokládku trávnika. Zároveň ponúkame aj závlahové komponenty HUNTER a príslušný potrubný materiál.

Správna starostlivosť

Nezabúdajte na pravidelný servis u odborníkov. Vhodný návrh, profesionálna inštalácia a správna starostlivosť pred, počas aj po sezóne zabezpečia, že vám atuomatický závlahový systém HUNTER poslúži desiatky rokov.

Obráťte sa na odborníkov a potešte seba aj svoju záhradu automatickou závlahou. Kontaktujte nás a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.